Trzy powody, dla których warto ukończyć studia online

Trzy zasady dobrego rządzenia w administracji krajowej i samorządowej

Możesz ukończyć swoje studia online w dowolnym, dogodnym dla Ciebie czasie. Elastyczność nauki online pozwala również na dopasowanie studiów do innych zobowiązań. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla studentów, którzy muszą pogodzić swoją karierę i obowiązki rodzinne. W trakcie trwania studiów będziesz regularnie otrzymywać testy i w każdej chwili będziesz mieć dostęp do materiałów kursowych. Nadal jednak będziesz musiał uczestniczyć w wykładach i egzaminach. Mimo to, kursy online mogą pomóc Ci zdobyć stopień naukowy szybciej niż w kampusie.

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z czasprzedsiebiorcow.pl

CUNY School of Professional Studies

CUNY School of Professional Studies oferuje szereg kursów online, aby pomieścić pracujących dorosłych. Program ten jest w pełni akredytowany przez Middle States Commission on Higher Education, co czyni go uznaną instytucją do zdobycia stopnia. Jego regionalna akredytacja pozwala również na przyjmowanie kredytów z innych kolegiów i uniwersytetów oraz oferowanie pakietów pomocy finansowej dla kwalifikujących się studentów. CUNY School of Professional Studies ma ugruntowaną historię w edukacji online i rozwinęła się, aby sprostać potrzebom studentów z różnych sektorów.

Studenci mogą ukończyć swój stopień całkowicie online z kursów, które są asynchroniczne w naturze. Podczas gdy niektóre kursy mogą być prowadzone na żywo, większość kursów online jest prowadzona przez wydziały, które znajdują się w Nowym Jorku. Studenci mogą angażować się w forach dyskusyjnych online i wypełnić zadania i egzaminy. Niektóre kursy online są również akredytowane przez Commission on Collegiate Nursing Education. Studenci online są uprawnieni do otrzymywania stawek czesnego w stanie i mogą ukończyć wszystkie kursy z dowolnego miejsca na świecie w swoim własnym tempie.

Absolwenci mogą kwalifikować się do pożyczek i stypendiów. Stypendium dziekana jest warte 1500 dolarów dla studentów w pełnym wymiarze godzin, podczas gdy studenci w niepełnym wymiarze godzin mogą kwalifikować się do niższego stypendium dziekana rezydencji o wartości do 2000 dolarów. Istnieje siedem innych stypendiów dostępnych w celu pokrycia kosztów czesnego i zapewnienia kilkuset dolarów rocznie dla niektórych studentów. Niektóre programy stypendialne finansują tylko konkretne kierunki studiów, więc upewnij się, że sprawdzisz wymagania swojego wybranego programu i dowiesz się, do czego możesz się zakwalifikować.

Drexel University

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć swój stopień w nowej dziedzinie, rozważ kursy online Drexel University. Kursy online uniwersytetu oferują akredytowane stopnie i krajowe rankingi. Dodatkowo, nieletni i electives można podjąć, aby zwiększyć swoje wykształcenie i rozwój osobisty. Ten uniwersytet online oferuje wygodę pracy wokół swojego harmonogramu bez narażania jakości swojej edukacji. Oto trzy powody, aby zapisać się na kurs Drexel University.

Większość kursów online Drexel University wymaga zalogowania się do Blackboard, aby uzyskać dostęp do materiałów kursowych. Zazwyczaj możesz uzyskać dostęp do Blackboard na komputerze, ale możesz również pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne. To sprawia, że zameldowanie się jest łatwiejsze. Kursy online będą zawierać zadania i dyskusje, więc możesz pracować wokół rzeczy, które musisz zrobić. Zajęcia online są podobne do tradycyjnych doświadczeń w klasie. Na Drexel University, można oczekiwać wsparcia od profesorów i rówieśników w całej swojej podróży akademickiej.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić karierę, uzyskać podwyżkę lub awans, programy studiów online Drexel mogą Ci w tym pomóc. Programy te zostały zaprojektowane tak, aby można je było ukończyć w czasie krótszym niż dwa lata, a większość zajęć można odbyć online. Ponieważ są one online, studenci mogą pracować w swoim własnym tempie i mają dostęp do zasobów Drexel i możliwości sieciowych. Jeśli nie jesteś pewien, co studiować online, sprawdź dostępne opcje i złóż wniosek już dziś.

CUNY School of Continuing Studies

CUNY School of Continuing Studies oferuje szereg programów dla dorosłych. Jego platforma edukacyjna online oferuje instrukcje asynchroniczne, co pozwala na dostęp do materiałów kursowych i wykładów wideo z dowolnego miejsca z połączeniem internetowym. Studenci składają zadania i prowadzą badania online, współpracując z instruktorami i kolegami z klasy poprzez wyznaczone blogi i fora dyskusyjne. Studenci online otrzymują również tanie czesne w stanie. Aby uczynić naukę online bardziej przystępną, szkoła szeroko korzysta z otwartych zasobów edukacyjnych.

Oprócz kursów online, program online CUNY oferuje przystępne programy, elastyczny harmonogram, kompleksowe usługi wsparcia dla studentów i działania budujące społeczność. Od ponad 15 lat CUNY School of Professional Studies jest liderem w edukacji online. Jego programy online obejmują największą liczbę opcji studiów licencjackich, szereg programów certyfikatów, a także profesjonalne kursy non-degree. Bogata historia uczelni w edukacji online pozwoliła jej dostosować się do potrzeb studentów z różnych sektorów.

Jeśli masz tło w informatyce, program CUNY SPS’s data science jest doskonałym wyborem. Ten 30-kredytowy program magisterski nie wymaga żadnych wizyt w kampusie. Jest przeznaczony dla osób z tłem w informatyce, a studenci powinni spodziewać się ukończenia w ciągu trzech lat. Osoby bez tła w dziedzinie informatyki mogą chcieć rozważyć trzykursowy przygotowawczy program pomostowy przed złożeniem wniosku o program online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *