Student Discount Pizza

Student Discount Pizza

Jeśli chodzi o zamawianie pizzy na następną imprezę, to nie przejmuj się! Na kampusie jest wiele miejsc, w których można zamówić pizzę i nie musisz jeść sam! Shoney’s, Domino’s, Qdoba Express i wiele innych opcji jest dostępnych! Pamiętaj tylko, aby zamówić z wyprzedzeniem, a będziesz zaskoczony tym, jak niedroga może być pizza! Poniżej przyglądamy się niektórym z najlepszych studenckich pizzerii, w których można złożyć zamówienie.

Domino’s

Jesteś studentem i szukasz pizzerii z dostawą? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Domino’s ma dla Ciebie zniżkę studencką! Ta światowa sieć pizzerii dostarcza pizzę na uniwersytety i kampusy college’ów, więc nie ma powodu, aby jej nie wypróbować. Jest ona nie tylko pyszna, ale i zdrowa. Składniki pizzy Domino’s są pożywne, więc nie musisz się martwić o swoje zdrowie.

Jedną z najlepszych rzeczy w Domino’s jest ich ogromna zniżka studencka – dadzą Ci 35% zniżki na Twoje zamówienie! Wystarczy, że udowodnisz swój status studenta i voila, zaoszczędzisz pieniądze! Co więcej, Domino’s ma również szeroki zakres studenckich specjałów i ofert, więc masz gwarancję, że znajdziesz coś smacznego i taniego. Jeśli szukasz taniej usługi dostawy pizzy, sprawdź Domino’s zniżki studenckie już dziś!

Oprócz zniżki studenckiej, Domino’s oferuje również kody promocyjne, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze przy każdym zamówieniu. Kody te są nadawane do wszystkich studentów przez cały rok, więc miej oko na nie. Możesz również zamówić ich specjalną pizzę Veggie, która zawiera wszystko, o co możesz prosić. Jest ona pokryta trzema rodzajami sera i posypana sosem czosnkowym! Studencka pizza Domino’s to idealna opcja na szybki i zdrowy posiłek!

Innym świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zapisanie się do programu zniżek studenckich. Możesz zarejestrować się do tego programu w Domino’s. Otrzymasz wtedy dostęp do strony internetowej, na której znajdziesz aktualne promocje i zniżki. Możesz również zbierać punkty Piece of the Pie rewards i otrzymywać darmową pizzę. To jest tak proste jak ciasto! Alternatywnie, możesz zadzwonić do obsługi klienta Domino’s i poprosić ich o radę. Na co więc czekasz? Zacznij już dziś!

Shoney’s

Jeśli jesteś studentem, dlaczego nie spróbować pizzy w Shoney’s? Możesz zamówić kawałek pizzy za mniej niż 7 dolarów i dostać osiemset kalorii w zamian. Nie ma nic lepszego niż to! Shoney’s to prywatna sieć restauracji z lokalizacjami w 17 stanach, w tym na Środkowym Zachodzie i w dolnej części Stanów Środkowo-Atlantyckich. Studencka pizza Shoney’s oferuje studentom i pracownikom sposób na spotkanie i zabawę przy jednoczesnym wspieraniu edukacji i zaangażowania społecznego.

Zniżki studenckie są dostępne w wielu popularnych sieciach i restauracjach. Papa John’s oferuje zniżkę studencką w wysokości od 10 do 20 procent na pizzę, w zależności od lokalizacji. Qdoba również oferuje zniżki dla studentów w wybrane dni w ciągu tygodnia. Niektóre lokalne restauracje mogą oferować zniżki studenckie, ale należy sprawdzić przed pójściem, ponieważ mogą się one zmienić w czasie. Ogólnie rzecz biorąc, pizza studencka Shoney’s oferuje piętnastoprocentową zniżkę. Co więcej, wiele lokali honoruje tę zniżkę.

Qdoba

Miłośnicy pizzy powinni sprawdzić zniżki studenckie w Pizza Hut i Qdoba. Oba miejsca oferują zniżki od 10 do 20 procent i nawet dadzą studentom darmowy napój, gdy zamówią posiłek. Studenci mogą nawet dostać posiłek burrito za 5 dolarów w Qdoba. Studenci mogą również zdobyć inne specjalne oferty, takie jak posiłek burrito za $5 lub posiłek burrito za $10 w Shoney’s.

Dostawa na kampus jest dostępna dla zamówień Qdoba. Studenci mogą płacić Dining Dollars, Terrapin Express, lub kartą kredytową. Studenci mogą również uzyskać zniżki, jeśli pokażą legitymację studencką w miejscach uczestniczących w programie. Najlepsze jest to, że Qdoba jest otwarta na nowych pracowników i szuka chętnych osób do dołączenia do swojego studenckiego zespołu. Opis pracy obejmuje elastyczny harmonogram i posiłki w systemie zmianowym.

Qdoba Express

Studenci, którzy uwielbiają kuchnię meksykańską powinni zajrzeć do Qdoba Express. Meksykańska restauracja oferuje różne dania, w tym pizzę studencką. Akceptuje również GrubHub, Dining Dollars i Terrapin Express. Zniżka studencka dotyczy ich pełnego menu i dostawy na terenie kampusu. Qdoba znajduje się w Tangeman University Center. Jest kilka zmian nadchodzących do Tangeman w tym semestrze, w tym budowa kilku nowych restauracji.

New York Pizzeria

Jeśli jesteś studentem, wizyta w New York Pizzeria jest w porządku. Lombardi’s Pizzeria jest jedną z pierwszych pizzerii w Stanach Zjednoczonych, a jej piekarze nauczyli się sztuki robienia pizzy w Neapolu we Włoszech. Położona w sercu Manhattanu, Lombardi’s serwuje pizzę w stylu nowojorskim, a ich specjalne menu studenckie jest najlepsze w mieście. Dymiąca skórka i bogaty sos pomidorowy czynią to miejsce wyjątkowym, a znajduje się ono zaledwie dziesięć minut jazdy od Pace University.

Ta nowojorska pizzeria serwuje pizze z cienką i grubą skórką, a także sałatki, małe talerze i zmieniające się specjały. Program napojów w restauracji będzie koncentrował się na lokalnych, rzemieślniczych piwach i innych napojach. Restauracja planuje zainstalowanie systemu piwnego i lodów bezalkoholowych. Studenci mogą również korzystać ze zniżek na swoje jedzenie online. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową New York Pizzeria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *