Co jest ostatnią częścią studiów?

Uczniowie w moim pobliżu czują się samobójcami

What’s the last part of studies? to krzyżówka, która ma sześć możliwych odpowiedzi. Odpowiedź będzie zależała od tego, jakiej części studiów szukasz. Jedno słowo to „what”, ale ma ono dwa różne znaczenia. Inne słowo to „jaka jest ostatnia część studiów?”.

Academic studies

„Academic studies” to wskazówka, która pojawia się w wielu krzyżówkach. Znana jest również jako „kierunek studiów”. Mamy 20 możliwych odpowiedzi dla tej wskazówki. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na jego rozwiązanie. Możesz również użyć Crossword Solver, aby znaleźć odpowiedzi do kryptowalut i klasycznych krzyżówek. Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz wpisać hasło, liczbę liter i długość, jaką ma mieć odpowiedź. Następnie Solver znajdzie rozwiązanie, które odpowiada Twoim wymaganiom.

„Academic studies” to krzyżówka opublikowana 3 listopada 2021 roku przez Thomas Joseph. Ma ona 1 możliwe rozwiązanie według naszej bazy danych. Możesz również znaleźć odpowiedź na to pytanie, patrząc na S w krzyżówce. Na przykład, możesz wpisać „SCIENCES”, aby znaleźć właściwą odpowiedź. Możesz również spróbować innych liter słowa „studia akademickie”, jeśli wiesz jak pisze się SCIENCES.

Studia informatyczne

„Studia informatyczne” to krzyżówka, która od pewnego czasu pojawia się w różnych krzyżówkach. Aby znaleźć odpowiedź na tę zagadkę, odwiedź stronę internetową podaną poniżej. Strona posiada łatwą w użyciu funkcję wyszukiwania, która pozwala wpisać dowolne słowo lub frazę w krzyżówce i znaleźć rozwiązanie. Ta krzyżówka była ostatnio widziana na Puzzle Page Diamond 6 kwietnia 2022 roku. Spójrzmy na kilka pokrewnych wskazówek do „studiów informatycznych” poniżej.

Studia społeczne

Szukasz krzyżówki dotyczącej studiów społecznych? Nie jesteś sam. Istnieje kilka krzyżówek poświęconych tej tematyce. Możesz przejrzeć wszystkie dostępne w sieci krzyżówki z zakresu nauk społecznych, aby znaleźć tę, która najbardziej do Ciebie przemawia. Jeśli jesteś hobbystą krzyżówek, możesz również stworzyć własne krzyżówki z zakresu nauk społecznych, aby dowiedzieć się o różnych okresach historycznych i różnych krajach. Oto kilka przykładów krzyżówek z zakresu nauk społecznych:

Aby pomóc uczniom stworzyć krzyżówkę z zakresu nauk społecznych, oto kilka sugestii:

Słowo z zakresu nauk społecznych z 4 literami

Kiedy potrzebujesz słowa z zakresu nauk społecznych z 4 literami, trafiłeś we właściwe miejsce. Ten zasób słownictwa zawiera listy oparte na szerokich tematach, takich jak geografia, gospodarka i życie społeczne. W starszych klasach, jednakże, zaczynamy skupiać się bardziej na geografii i obejmujemy terminy związane z historią Stanów Zjednoczonych i geografią starożytnego świata. Tworzenie słówek z 4 literami jest łatwe, gdy korzystasz z podanych zasobów. Po prostu wybierz słowo, którego szukasz i jesteś na dobrej drodze do zostania ekspertem w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *